IMG 4312 1
Нова Ушица
У першу неділю Адвенту, у зв’язку з війною в Україні, єпископи оголосили Рік Божого Милосердя. У відповідь на заклик наших Пастирів, невелика група парафіян почала систематично поклонятися Ісусу, захованому в Пресвятих Тайнах, у Годині Милосердя.

Через Місійне бюро Місіонерів Божого Слова (SVD) в Пенєжно ми отримали велику образ Ісуса Милосердного на полотні. А тепер, коли свято Божого Милосердя наближається (перша неділя після Великодня), як подарунок від Санктуарію Божого Милосердя в Кракові-Лагєвниках ми отримали копії образів Апостолів Божого Милосердя, св. Фаустини Ковальської та св. Івана Павла ІІ, що знаходиться в пресвітерії Санктуарію. Разом із образом Ісуса Милосердного, який ми раніше отримали з Пенєжно, вони складатимуть каплицю Божого Милосердя у бічному вівтарі нашого храму.

Їх урочисте посвячення та передача представникам парафії з Нової Ушиці відбудеться 13 квітня о 15.00.

Це буде сьомий день Новенни до Божого Милосердя. І в цей день св. Сестра Фаустина почула таке прохання: сьогодні приведи до Мене душі, які особливо шанують і прославляють Моє милосердя, і занури їх у Моє милосердя. Нехай це запрошення і прохання самого Ісуса стане нашою участю. У цей день запрошуємо всіх шанувальників Божого Милосердя ще ревніше молитися за припинення війни та мир, а за загиблих – про дарування неба.

Запрошення на святкування