IMG 3380 1
Парафія в Струзі. Святкуємо разом.

Святкування св. Арнольд Янссен, Засновник нашого Згромадження, помер у неділю, 15 січня цього року. Для нас, членів округу Україна, це знову була дуже гарна нагода сказати щось більше про отця Арнольда та його місіонерську роботу в парафіях, де ми працюємо, представити наше Згромадження вірним і ще раз підкреслити в наших проповідях, що ми є місіонерська Церква, яка вірно намагається втілювати в життя останні слова Христа на землі: «Ідіть по цілому світі та всьому створінню Євангеліє проповідуйте».

Сьогоднішній понеділок 16 січня став для нас продовженням святкування народження на небі нашого святого Отця Засновника. Наша родина Арнольдів, тобто члени Округу Україна та Сестри Служебниці Святого Духа з Вержбовця, зустрілися цього разу в Струзі, на парафії Всіх Святих.

Концелебрацію очолив отець Войцех Жолти, який є настоятелем нашого округу. Вітальні слова отця Войцеха були також добрим вступом до сьогоднішньої літургії. Сестри ССпС Дарія і Марія зробили все, щоб Літургія Слова була дуже урочистою. Отець Юзеф Ґвуздзь із Нової Ушиці читав Євангеліє та подбав про те, щоб наша зустріч була зафіксована в ЗМІ.

Господар зустрічі отець Адам у своїй проповіді зазначив, що наша душпастирська діяльність певною мірою спрямована на ідентифікацію з єпархією, в якій ми працюємо. Зважаючи на цю ситуацію, нам потрібно більше наголошувати та використовувати різні ситуації, які виникають, щоб наші парафіяни та інші знали, що ми належимо до Згромадження Слова Божого, що нашим Засновником є ​​св. Арнольда Янссена та що ми є місіонерами, які у своїй душпастирській праці реалізують припущення та постулати нашої Української місійної декларації, яка заохочує нас, між іншим, керувати нашими парафіями в дусі SVD, оживляти місії та пробуджувати місіонерські покликання.

Після Євхаристійного бенкету отець Адам запросив усіх на скромний сніданок, під час якого ми могли поділитися всім, що останнім часом відбувається на наших парафіях. Кожен із нас ділився своїми переживаннями, пов’язаними з майже готовою колядкою.

Усі підкреслювали велику доброту та радість, яку ми принесли родинам, які прийняли нас під час цих пастирських візитів. Тема війни та агресії Росії проти України також, як завжди, обговорювалася в нашій групі. Те, що сталося в суботу в Дніпрі, загибель невинних людей, серед яких багато дітей, викликає в нас великий жаль і спротив цій жорстокості, яку чинить Росія в Україні.

Ці розмови за ранковою кавою також стосувалися наших найближчих душпастирських планів і справ, які ми хочемо розпочати пізніше цього року.

Ми глибоко сподіваємося, що заступництво святого Арнольда буде нашою силою і поміччю у здійсненні всіх цих завдань і мрій, які поки що залишаться нашою солодкою таємницею.

зг.