IMG 3324
Нова Ушица. Поклоніння Батьківщині.

У першу неділю Адвенту розпочався новий літургійний рік, який в Україні оголошено Роком Божого Милосердя. Цього дня єпископи звернулися з посланням, в якому запрошували вірних і всіх людей доброї волі молитися до Божого Милосердя за Україну, яка переживає великі страждання внаслідок лихоліття війни. У листі, адресованому всім нам, наші пастори просять:

Дорогі брати і сестри! Треба наближатися до Господа, який кличе нас: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені…» Мт 11,28. […] Приступімо до Божого вівтаря, де Ісус нас годує своїм Тілом і втамовує спрагу душі своєю Кров’ю. Прийнявши Господа у Святому Причасті, розмовляймо з Ним, віддаймо Йому славу. Усвідомлюючи свою присутність перед Всевишнім у молитві, доручаймо Йому всі свої справи. Будьмо з Ним під час коротких чи довгих адорацій Пресвятим Тайнам, чи то в парафіяльній спільноті, чи індивідуально. З довірою, любов’ю, пошаною, вдячністю та покорою винагороджуймо Милосердне Серце Господа за всі образи та відкидання, які завдають Йому грішники. Черпаймо духовну силу від Господа. Віддаймо Йому себе, своїх близьких, особливо тих, хто слабшає і втрачає віру, віддаймо Україну і цілий світ.

У відповідь на це запрошення в парафії Преображення Господнього в Новій Ушиці збираємося на адорацію Пресвятих Тайн кожного дня тижня в Годині Милосердя від 15.00 до 16.00. Це година агонії і смерті Ісуса на хресті. Година нашого відкуплення, коли, як Він сказав святій Фаустині Ковальській, Він готовий дати нам усі ласки, яких ми просимо.

З вірою, довірою та молитвою ми наближаємося до милосердного Ісуса і перед образом, який Він сам доручив намалювати та поклонитися святій сестрі Фаустині, просимо про припинення війни, для тих, хто страждає, для тих, хто був змушений емігрувати, за воїнів, які нас захищають, за поранених і тих, хто оплакує смерть своїх близьких. Просимо навернення та милосердя для закоренілих грішників. Молімося про Боже милосердя і небесну радість для померлих. Молимось вінок, літанію та співаємо години до Божого Милосердя, які запропонували нам наші Єпископи в листі, що відкриває Рік Милосердя.

Запрошуємо всіх, хто може в цей час разом залишитися на молитві перед Господом.

Предвічний Отче, ми жертвуємо Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Господа нашого Ісуса Христа на спокуту за наші гріхи та гріхи всього світу.

За Його болісних Страстей будь милосердним до нас і до всього світу.